Shaya 24K Gold Serum
Shaya 24K Gold Serum
Shaya 24K Gold Serum

Shaya 24K Gold Serum

0,00
Marka : SHAYA
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

24 Ayar Altın İçerikli Güzellik Serumu

:

24 Ayar Altın İçerikli Güzellik Serumu

 

24K GOLD + VITAMIN B5 + HYALURONIC ACID + BETA GLUCAN

 

Altın parçacıklı serum içeriğindeki bileşenler ve altın parçacıkları sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ışıldamasına, yaşlılık belirtilerini azaltarak cildinizin daha gergin ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Talimatı: Kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz. Yeterli miktarda serumu göz çevresi hariç tüm cildinize dairesel hareketler ile uygulayınız. Ürünü uyguladıktan sonra durulamayınız.

 

Uyarılar: Haricen kullanılır. Göz teması halinde bol su ile yıkayınız. Ağzı kapalı bir şekilde oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz. 10-15 dakika bekledikten sonra herhangi bir alerjik reaksiyon olmaması halinde yüzünüze uygulayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.

 

İçindekiler: Glycerin, Panthenol, Phytol, Isomalt, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hyaluronic Acid, Beta Glucan, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Gold