Collagen Serum
Collagen Serum
Collagen Serum
Collagen Serum

Collagen Serum

0,00
Marka : LA DERMA
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)

Yoğun Nemlendirici Etki Gösteren Besleyici, Onarıcı, Dolgunlaştırıcı Collagen Serum

:

Yoğun Nemlendirici Etki Gösteren Besleyici, Onarıcı, Dolgunlaştırıcı Collagen Serum

 

Collagen + Hyaluronic Acid + Wheat Protein + Vitamin B5

 

Cildi canlandırmaya, çizgileri ve kırışıklıkları hızla azaltarak cildin genç görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Cildin doğal kolajen ve diğer destekleyici protein üretimini arttırmaya ve gözle görülür yenilenmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.

 

Cilt Tipi – Kullanım: Tüm Cilt Tipleri – Sabah / Akşam

 

Kullanım Talimatı: Temizlenmiş yüz ve boyun üzerine birkaç damla serumu nazikçe uygulayınız. Kırışıklıkların görünümünü azaltmak için belirli alanlara uygulayınız. Serumun emilmesini bekleyiniz. Cilt tercihlerine ve istenen sonuçlara göre gündüz ve gece kullanınız.

 

Uyarılar: Haricen kullanılır. Gözle temasından kaçının. Temas ederse su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin, karanlık yerde muhafaza ediniz. Beklenmedik bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişilerin uzmana danışarak kullanılması tavsiye edilir.

 

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Wheat Flour, Panthenol, Phenoxyethanol, Isomalt, Hydrolyzed Collagen, Phytol, Hyaluronic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Maltodextrin, Beta-glucan, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Triethanolamine