Yağlı Kepek Şampuan
Yağlı Kepek Şampuan

Yağlı Kepek Şampuan

0,00
Marka : BIOZINC
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

Yağlı, Kepekli, Kaşınan ve Zayıf Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

:

Yağlı, Kepekli, Kaşınan ve Zayıf Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

 

Biozinc Şampuan Yağlı, bileşimindeki Zinc Pyrithione, Piroctone Olamine, Vitamin B6, D-Panthenol (Provitamin B5) ve diğer etken maddeler ile:
Tahrişe neden olmadan tekrarlayan yağlı kepek ve kaşınma sorunu yaşayan saçlı derideki kepek oluşumunu önlemeye ve tekrarlayan kepek sorununun giderilmesine yardımcı olur. Saç derisi tarafından salgılanan fazla sebumu emerek saç telini kaplamasını ve saçlı derinin yağlanmasını engellemeye yardımcı olur. Saçlı deride kepeklerin meydana getirdiği kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur. Saç derisi üzerinde oluşan ve en çok kaşınmalarla kendini gösteren pullanmaların giderilmesine yardımcı olur. Saça yumuşaklık kazandırır ve hafifletir. Saçları besler, güçlenmesine yardımcı olur.Yıpranmış saçları onarır, saça hacim kazandırır.

 

Paraben içermez. Her gün kullanım için uygundur. Kullanmadan önce kullanma talimatı okuyunuz.

 

Kullanım talimatı: Doktorunuz veya eczacınız başka türlü önermedikçe ilk 3 hafta boyunca haftada en az 3 kez uygulanmalıdır. Her gün kullanım için uygundur. Saçlar ıslatıldıktan sonra yeterli miktar Biozinc şampuan saç derisine masaj yaparak köpürtülür. Saçlı derideki köpük 3-4 dakika bekletildikten sonra suyla durulanır. Aynı uygulama 2. kez tekrarlanır. Uygulama süresince başka şampuan ve sabun kullanılmamalıdır.

 

İçindekiler: Deionized Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocomide DEA and Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Glyceryl Stearate, Propylen Glycol, Ceteareth-12, Zinc Pyritione, Piroctone Olamine, Acrlate Copolymer, D-Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine Hyrochloride, Fragrance, Cinnamyl alcohol, Linalool, Aqua and Niacinamide and Foex and Aesculus Hippocastanum and Ammonium glycyrrhizote and Panthenol and Propylene glycol and Zinc gluconate and Caffeine and Biotin, Polyquaternium-10, Citrit Acid Amondimethicone and C11-15 pareth-7 and Laureth-9 and Glycerine and Trideceth-12, Allantoin, Water and alcohol and PEG-35 Castor Oil and Polysobate 20 and Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract and Retinyl Palmitate and Tocopherol and Inositol and Calcium Pantothenate and Linoleic Acid and Biotin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Hexamidine Diisethionate, Methylisothiazolinone